Plastové obálky s potiskem

Plastové obálky s vlastním potiskem

Plastové obálky, někdy zvané igelitové (LDPE) s potiskem pro Vás můžeme vyrobit s jednobarevným i plnobarevným potiskem. Tiskneme sítotiskem a flexotiskem. 

Obálky s Vaším vlastním potiskem děláme od 1000 ks.  Platí, že čím více obálek objednáte, tím Vám můžeme dát lepší cenu.

Nabízíme bílo-černé, černo-bílé i růžovo-černé obálky. Tyto obálky můžeme vyrobit i v rozměrech přesně dle Vašich požadavků, nebo si můžete vybrat ze standardních rozměrů.

Plastové obálky patří k jednomu z nejpoužívanějšímu přepravnímu obalu v internetových obchodech a s zakázkovým potiskem Vám umožní propagovat Vaší značku i během přepravy k zákazníkovi. A ten bude mít skvělý dojem, když mu dorazí profesionálně zabalený balík z Vašeho e-shopu.

Obálky s potiskem se využívají často k zasílání oblečení, látek a dalšího textilního zboží. Pro jejich nenahraditelné vlastnosti, jako je lehkost a pevnost, se těší velké oblibě i pro zasílání bytových doplňků a dalších výrobků. Igelitové obálky jsou lehké, neprůhledné a mají vysokou odolnost proti roztržení.

Napište nám požadovaný rozměr, my Vám poradíme s výběrem standardního skladového rozměru sáčku / tašky. Nebo zajistíme výrobu Vašeho rozměru.

Ukázky naší práce